Turkcell fizy MWC 2019 Barcelona
Her yıl Barcelona’da düzenlenen GSMA MWC 2019 kapsamında fizy için hazırladığımız karaoke kurgusunda katılımcılar seçtikleri şarkıları söylerken fotoğrafları çekildi ve yazılımımız tarafından otomatik oluşturulan GIF’lerini hazırladığımız tablet uygulaması ile kendilerine gönderdiler.
Turkcell E-Ticaret MWC 2019 Barcelona
Turkcell tarafından geliştirilen Hızlı Giriş ve Paycell uygulamaları ile hayat bulan 360 derece hızlı ve güvenli e-ticaret deneyimini, eğlenceli ve interaktif bir arayüz ile katılımcılara deneyimlettirdik.
Turkcell Akıllı Hastane MWC 2019 Barcelona
Augmented Reality (AR) teknolojisini kullanarak hazırladığımız tablet uygulamamız ile katılımcılar gerçek hastane modeli üzerinde canlanan animasyonlarımız ile Turkcell’in Şehir Hastaneleri altyapısını oluştururken kullandığı teknolojileri ve hizmetleri deneyimledi.
ESCAPIST ERP Yazılımı ve Kurumsal Website
İstanbul Trump AVM’de yer alan, Türkiye’nin en büyük kaçış oyunu merkezi Escapist’in rezervasyon alımından, ödeme, oyun ve final aşamasına kadar tüm iç yönetim süreçlerinin yönetilebildiği ERP yazılımını ve şirket kurumsal websitesini inşa ettik.
SAMSUNG Galaxy A Lansmanı
SAMSUNG’un ilk metal çerçeveli modeli olan A serisinin Azerbaycan lansman etkinlikleri için hazırladığımız dev telefon ile katılımcılar kendi özçekimlerini yapıp Facebook duvarlarında paylaştılar. Jüri tarafından seçilen en iyi pozların sahipleri SAMSUNG A3 ve A5 telefonlar ile ödüllendirildi.
Ek olarak geliştirdiğimiz labirent oyunu ile turnuvaya katılan katılımcılar arasından en iyi skoru yapanlar etkinlik sonunda telefon ve sürpriz hediyeler kazandılar.